W jakiej telewizji internetowej można obejrzeć polską komedię

Telewizja internetowa umożliwia dostęp do setek filmowych hitów bez wychodzenia z domu. Obejrzymy w niej zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne.

W jakich serwisach można oglądać „Kogel Mogel 3”?

Fani komediowych perypetii Kasi Solskiej z końca lat 80. mogą obejrzeć kontynuację jej losów w produkcji „Kogel Mogel 3„. Film wszedł do kin na początku 2019 roku, a niedługo później trafił do katalogów telewizji internetowych. Obecnie obejrzymy go na czterech platformach: Ipla, player.pl, vod.pl i TVP VOD.

Każda z nich dostępna jest na terenie całej Polski, a większość także w krajach Unii Europejskiej. Wyjątkiem jest TVP VOD, gdzie co prawda możemy obejrzeć produkcję podczas pobytu za granicą, ale tylko wtedy, jeśli na stałe mieszkamy w Polsce. Każdy serwis wyświetla materiał w jakości HD.

Film „Kogel Mogel 3” mamy możliwość wykupić jednorazowo na czas ograniczony (zwykle jest to 48 godzin, w przypadku VOD Telewizji Polskiej – 24 godziny) lub w pakiecie. Do drugiego rozwiązania szczególnie zachęca Ipla, oferując dostęp do serialowych i filmowych hitów.

Ile kosztuje „Kogel Mogel 3” w telewizjach internetowych?

Za jednorazowe obejrzenie polskiej produkcji online zapłacimy maksymalnie 10 złotych. Najtańszą ofertę proponuje Ipla – dostęp do filmu na 48 godzin kosztuje 5 złotych. W TVP VOD „Kogel Mogel 3” obejrzymy za 8 złotych wyłącznie na tym urządzeniu, z którego wpiszemy kod dostępu uzyskany po aktywacji usługi. TVP zaznacza w regulaminie, że jeżeli chcemy wyświetlić produkcję na telewizorze, musi mieć on system Android TV.

Ciekawą propozycję dla użytkowników BLIKA ma vod.pl. Platforma oferuje im promocję na film – zamiast standardowej ceny 9,90 zapłacą 8,89. Najdrożej wypada player.pl, gdyż za film trzeba zapłacić 10 zł. Serwis umożliwia jednak oglądanie na wielu rodzajach urządzeń: komputerze, telefonach z systemami iOS i Android, telewizorach marek Samsung, LG i Sony oraz za pośrednictwem konsoli PlayStation 4.

Każda oferta przyciąga nas czymś innym, lecz wszystkie mają uniwersalną zaletę – nie tylko zapewniają wygodny seans filmowy bez wychodzenia z domu, ale także sprzyjają legalnej kulturze. Nabywając dostęp do produkcji „Kogel Mogel 3”, wspieramy jej twórców podobnie jak przy kupnie biletu do kina.